HIZLI MENÜ

Canbay’dan pazaryeri müjdesi

Canbay’dan pazaryeri müjdesi

Haberi 
Facebook'ta
Twitter'da
Linked'inde
WhatsApp'ta
 paylaş
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, beldeye kazandırılacak kapalı pazaryeri için inşaat çalışmalarına başladıklarını müjdeledi. Canbay, beldenin önemli bir eksikliğini giderecek çalışmayı kısa süre içinde bitireceklerini söyledi.

Subaşı Belediyesi tarafından yaptırılacak kapalı pazaryerinin inşaat çalışmalarına start verildi. Yaklaşık 2 dönümlük arazi üzerine yapılacak kapalı pazaryerinin projesine başladıklarını bildiren Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, içinde zabıta binası, çay ocağı gibi kapalı mekanların da olacağı kapalı pazaryeri inşaatını yaz dönemine yetiştirmeye çalışacaklarını kaydetti.

Başkan Canbay, seçim döneminde halka çeşitli sözler verdiklerini ve bu sözleri yerine getirmek için de var gücüyle çalışmaya başladıklarını ifade ederek “Beldemizin önemli eksiklerinden bir tanesi de kapalı pazaryeriydi. Esnafımız ve vatandaşımız yazın sıcaktan, kışın ise yağıştan mağdur oluyordu. Kalıcı bir pazaryeri için proje çalışmalarımıza ivedilikle başladık ve geçtiğimiz günlerde ihalemizi gerçekleştirdik. Beldemize modern ve güzel bir pazaryeri kazandıracağız” diye konuştu.

Başkan Canbay, her hafta yaptığı gibi beldede kurulan pazaryerini ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaflarla sohbet ederek haftalık alışverişini gerçekleştiren Başkan Canbay, kapalı pazaryeri müjdesini de vatandaşlara verdi.

Nikah işlemleri

İnşaat ruhsatı

Vergi takvimi

cenaze hizmetleri

İhaleler

TURAN CANBAY

Subaşı Belediye Başkanı

1969 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını Burdur’da tamamladı. Teknik Lise mezunudur. Gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynamıştır ve vatani görevini Antalya’da tamamladı

1997 yılından 2019 yılına kadar Akkim AŞ’de ara yönetici olarak çalıştı.

2009-20014 yılları arasında Subaşı Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Subaşı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçim sonucunda Subaşı Belediye Başkanlığı görevine getirildi.

Subaşıspor Kulübü ve Kuzey Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

Evli, bir erkek, bir kız evlat sahibidir.

İdarecilik, ilk yardım, itfaiyecilik ve yangın, ekranlı araç kullanım, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, genel işletme, yöneticilik eğitimleri alıp sertifikalarına sahip olmuştur.