HIZLI MENÜ

SINAV SONUCU İLANI

SINAV SONUCU İLANI

Haberi 
Facebook'ta
Twitter'da
Linked'inde
WhatsApp'ta
 paylaş
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

İLAN

02 Temmuz 2020 tarih ve 31173 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Belediye ve Bağlı Kuruluşları  ile Mahalli İdare Birlikleri Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmelik Gereği  “yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olmak gerekmektedir. Başarı puanı yazılı sınav için altmış, sözlü sınav için yetmiştir. Başarı puanı yazılı ve sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalaması esas alınmak suretiyle tespit edilir. 04.11.2020 tarihinde yapılan yazılı ve 05.11.2020 tarihinde yapılan sözlü sınavlara katılan personelimizin almış oldukları puanlar yazımız ekinde sunulmuştur.

 

 Turan CANBAY

Belediye Başkanı

 

 

MÜDÜR KADROSU İÇİN

SIRA SİCİL NO ADI SOYADI YAZILI SINAV PUANI SÖZLÜ SINAV PUANI ORTALAMA PUANI SINAV SONUCU
1 31 ELİF SÖNMEZ 89.58 98.60 94.09 BAŞARILI

 

Nikah işlemleri

İnşaat ruhsatı

Vergi takvimi

cenaze hizmetleri

İhaleler

TURAN CANBAY

Subaşı Belediye Başkanı

1969 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını Burdur’da tamamladı. Teknik Lise mezunudur. Gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynamıştır ve vatani görevini Antalya’da tamamladı

1997 yılından 2019 yılına kadar Akkim AŞ’de ara yönetici olarak çalıştı.

2009-20014 yılları arasında Subaşı Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Subaşı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçim sonucunda Subaşı Belediye Başkanlığı görevine getirildi.

Subaşıspor Kulübü ve Kuzey Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

Evli, bir erkek, bir kız evlat sahibidir.

İdarecilik, ilk yardım, itfaiyecilik ve yangın, ekranlı araç kullanım, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, genel işletme, yöneticilik eğitimleri alıp sertifikalarına sahip olmuştur.