HIZLI MENÜ

SUYAM

SUYAM

Subaşı Yaşam Merkezi

Subaşı Yaşam Merkezi (SUYAM) belediye bünyesinde hizmet veren yardım kuruluşudur. 

Subaşı Yaşam Merkezi (SUYAM) belediye bünyesinde hizmet veren yardım kuruluşudur. 

Duyarlı vatandaşlarımızın kullanılabilir durumdaki eşyalarını 0226 463 22 23 hattı ile Belediyemizi arayarak ya da Belediyemizin resmi sosyal medya hesaplarından bizlere ulaşıyorlar. Daha sonra vatandaşımızın adres ve iletişim bilgilerini aldıktan sonra bağışlamak istediği eşyayı kuruma getiriliyor. 

Daha sonra bağış yapılan eşyalar SUYAM veya duruma göre belediyemizin depolarında muhafaza ediliyor. İhtiyacı olan vatandaşlarımızın yaptığı başvurular değerlendirilip en uygun şekilde yardımlarımız yapılıyor. Buradaki en büyük amaç inşaların zor zamanlarında yanlarında olabilmek ancak daha da önemlisi sadece maddi açıdan yanında olmak değil manevi açıdan insanları destekleyerek refah seviyesini olumlu yönde etkilemektir. 

Belediyemiz hemşerilerimiz ile aile olmayı amaçlayarak, sosyal hizmet uzmanımız tarafından haneler tek tek incelemeye tabii tutuluyor. Daha sonra da ilanı yapılan ihtiyaçlar duyarlı ve hassas halkımız eşliğinde temin ediliyor. Etiklik açısından ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımızın bilgileri gizli tutulmaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

TURAN CANBAY

Subaşı Belediye Başkanı

1969 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını Burdur’da tamamladı. Teknik Lise mezunudur. Gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynamıştır ve vatani görevini Antalya’da tamamladı

1997 yılından 2019 yılına kadar Akkim AŞ’de ara yönetici olarak çalıştı.

2009-20014 yılları arasında Subaşı Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Subaşı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçim sonucunda Subaşı Belediye Başkanlığı görevine getirildi.

Subaşıspor Kulübü ve Kuzey Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

Evli, bir erkek, bir kız evlat sahibidir.

İdarecilik, ilk yardım, itfaiyecilik ve yangın, ekranlı araç kullanım, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, genel işletme, yöneticilik eğitimleri alıp sertifikalarına sahip olmuştur.