HIZLI MENÜ

Yeni kepçe hizmete girdi

Yeni kepçe hizmete girdi

Haberi 
Facebook'ta
Twitter'da
Linked'inde
WhatsApp'ta
 paylaş
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

Subaşı Belediyesi, araç parkurunu geliştirmeye devam ediyor. Büyük bölümü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olan son model kepçe aracı teslim alındı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan büyük kısmı hibe olan kepçe aracı Subaşı Belediyesi’nce teslim alındı. Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, bakanlık tarafından hibe verilen miktara kendi bütçelerinden ilave yaparak daha üst modelini aldıklarını ifade ederek “Belde belediyesi olarak araç parkurumuzu geliştirmeye ihtiyacımız var. Gerek hibe gerek kendi alımlarımızla eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Yeni kepçemiz beldemize hayırlı olsun. Yakın zamanda belediyemiz faaliyetlerinde kullanmaya başlayacağız” dedi.

Başkan Canbay, aracın tedarikinde büyük katkısı olan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’a da teşekkür ederek “Kendisinin yoğun çabaları olmasaydı bu aracı alamazdık. Kendisine ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Diğer haberler

SINAV SONUCU İLANI

8 Kasım 2022

SINAV SONUCU İLANI

16 Kasım 2021

Belediye meclisinden Uygur Türklerine destek kararı

12 Haziran 2021

Yeni kepçe hizmete girdi

1 Mayıs 2021

Nikah işlemleri

İnşaat ruhsatı

Vergi takvimi

cenaze hizmetleri

İhaleler

TURAN CANBAY

Subaşı Belediye Başkanı

1969 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını Burdur’da tamamladı. Teknik Lise mezunudur. Gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynamıştır ve vatani görevini Antalya’da tamamladı

1997 yılından 2019 yılına kadar Akkim AŞ’de ara yönetici olarak çalıştı.

2009-20014 yılları arasında Subaşı Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Subaşı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçim sonucunda Subaşı Belediye Başkanlığı görevine getirildi.

Subaşıspor Kulübü ve Kuzey Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

Evli, bir erkek, bir kız evlat sahibidir.

İdarecilik, ilk yardım, itfaiyecilik ve yangın, ekranlı araç kullanım, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, genel işletme, yöneticilik eğitimleri alıp sertifikalarına sahip olmuştur.