HIZLI MENÜ

Yol çalışmaları başladı

Yol çalışmaları başladı

Haberi 
Facebook'ta
Twitter'da
Linked'inde
WhatsApp'ta
 paylaş
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

Subaşı Belediyesi, beldedeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Beldede Merkez Mahallesi’nde parke taş çalışmaları başladı.

Subaşı’nda Merkez Mahallesi 12. Sokak’ta parke ve bordür taşı çalışmaları başladı. İlk olarak söküm işlemleri yapılan sokağa toplam 2500 metrekare parke ve bordür taşı döşenecek. Çalışmaları inceleyen Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, imkanlar ölçüsünde yenilenmesi gereken cadde ve sokaklarda yol çalışması yapacaklarını ifade ederek “12. Sokak’taki yolumuz zamanla deforme olmuş ve bozulmuş durumdaydı. Hemen çalışmalara başladık ve kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Canbay, bunun yanında mezarlık yolunda da 1400 metrekarelik parke taşı döşeme çalışması yapacaklarını sözlerine ekledi.

Kemerköprü’de yağmur suyu kanalı çalışması

Subaşı’ndaki bir diğer çalışma ise Kemerköprü Caddesi’nde devam ediyor. Bölgede uzun süredir altyapı eksikliği nedeniyle su birikintileri oluştuğunu ve sıkıntılar yaşandığını belirten Canbay, yağmur suyu kanalı döşenmesi için çalışmalara başladıklarını iletti.

Diğer haberler

SINAV SONUCU İLANI

8 Kasım 2022

SINAV SONUCU İLANI

16 Kasım 2021

Belediye meclisinden Uygur Türklerine destek kararı

12 Haziran 2021

Yeni kepçe hizmete girdi

1 Mayıs 2021

Nikah işlemleri

İnşaat ruhsatı

Vergi takvimi

cenaze hizmetleri

İhaleler

TURAN CANBAY

Subaşı Belediye Başkanı

1969 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını Burdur’da tamamladı. Teknik Lise mezunudur. Gençlik yıllarında profesyonel olarak futbol oynamıştır ve vatani görevini Antalya’da tamamladı

1997 yılından 2019 yılına kadar Akkim AŞ’de ara yönetici olarak çalıştı.

2009-20014 yılları arasında Subaşı Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Subaşı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçim sonucunda Subaşı Belediye Başkanlığı görevine getirildi.

Subaşıspor Kulübü ve Kuzey Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

Evli, bir erkek, bir kız evlat sahibidir.

İdarecilik, ilk yardım, itfaiyecilik ve yangın, ekranlı araç kullanım, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, genel işletme, yöneticilik eğitimleri alıp sertifikalarına sahip olmuştur.